wyszukiwanie zaawansowane
1 » O firmie2

O firmie

Firma CW-P istnieje od 1995 roku.

Magazyn, sklep stacjonarny oraz internetowy (400 m.kw.) zlokalizowany jest w Warszawie w dzielncy Bemowo, ul. Hery 23, na terenie Instytutu Fizyki.

Od początku swego istnienia do dziś podstawowym asortymentem firmy są rowerki dziecięce, różnego typu pojazdy oraz akcesoria niemowlęce. Aby sprostać potrzebom rynku systematycznie powiększamy swoją ofertę o kolejne artykuły. 

Obecnie jesteśmy dystrybutorem wielu produktów znanych producentów oraz importerów branży dziecięcej, zaopatrujemy sklepy w Warszawie i w kraju.
Dysponujemy szeroką ofertą handlową: od łóżeczka do rowerka, dzięki czemu od lat mamy stałych, zadowolonych klientów, a nowych wciąż przybywa. 

Znajdziecie Państwo u nas towar dobry, zawsze w atrakcyjnych cenach.

Niewątpliwym atutem naszego SKLEPU INTERNETOWEGO jest  dostępność "od ręki" większości z oferowanych na stronie artykułów. To umacnia naszą przewagę nad konkurencją

Ceny towarów w naszym sklepie internetowym www.cw-p.pl  dotyczą tylko i wyłącznie zamówień złożonych przez internet.
Większość cen w naszym sklepie internetowym jest niższa w porównaniu ze sklepem stacjonarnym, Ewentualna różnica wynika z dodatkowo ponoszonych kosztów, takich jak: koszt obsługi klienta, utrzymanie powierzchni ekspozycyjnej, prezentacji towaru itp.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl