Pałąki do wózków, fotelików i łóżeczek - Pałąk do wózka i łóżka obracane zabawki lusterko, grzechotka, piszczek + pozytyw - Alexis
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Alexis Arti Avent Canpol Babies Coletto Coneco Deltim Disney Duet Baby Elgrom Easy-Go Fisher-Price Implast Jedo Klups Maxi-Cosi Mbike Milly-Mally MTJ Nuby Ok Baby Polisport Ramatti Recaro Roan Schwinn Smart-Trike Spokey Tako Womar X-Lander


Informujemy, że większość cen w Sklepie Internetowym jest niższa od cen w naszym sklepie stacjonarnym. Warunkiem zakupu w tych cenach jest złożenie zamówienia na stronie cw-p.pl
Informujemy również, że w cenie towaru zawarty jest rabat w wysokości 2% za płatność gotówką oraz przelewem zwykłym. Istnieje możliwość płatności kartą VISA i MAESTRO przy odbiorze osobistym.



Kategorie
Producenci
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Najczęściej kupowane
Pałąk-łuk pluszowy z maskotkami Baby Mix - MIŚ I KRÓLIK
42,71 zł
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
23,87 zł
Pałąk-łuk pluszowy z maskotkami Baby Mix - ZWIERZĘTA
41,00 zł
Pałąk-łuk pluszowy z maskotkami Baby Mix - ZWIERZĘTA
42,55 zł
Pałąk-łuk pluszowy z maskotkami Baby Mix - MAŁPKA
42,71 zł
Pałąk-łuk pluszowy z maskotkami Baby Mix - ZWIERZĘTA
42,71 zł
Pałąk-łuk pluszowy z maskotkami Baby Mix - RYBKI
42,71 zł
Pałąk-łuk pluszowy z maskotkami Baby Mix - ZWIERZĘTA
42,71 zł
Pałąk-łuk pluszowy z maskotkami Baby Mix - ŻYRAFKA
42,71 zł
Aktualności
Język / Language
Informacje o produkcie
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
Cena katalogowa: 45,34 zł
Cena produktu: 23,87 zł
Oszczędzasz: 21,47 zł
Powyżej 1000zł kupisz na raty!
Zamawiana ilość:  
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
Numer katalogowy AL-V3138N
Producent / Marka Alexis
Stan magazynowy 436
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
Kupując ten produkt otrzymujesz od nas 29 punktów które odpowiadają kwocie: 0,29 zł.
Zebrane punkty można wykorzystać do zakupu produktów w naszym sklepie.
Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Zakładając konto w naszym sklepie otrzymasz: 500 punktów.
Opis produktu

Można go zamocować m.in. na:

  • wózek,
  • krzesełko,
  • fotelik samochodowy,
  • leżaczek,
  • huśtawkę,
  • krawędź łóżeczka dziecięcego lub szczebelki.

Długość pałąka ok.75 cm.

Zabawka mocowana uniwersalnym, przegubowym uchwytem do niemal każdej krawędzi o grubości do 40 mm, dzięki mechanizmowi działającemu na zasadzie imadła.
Jest bajecznie kolorowa, wykonana z najwyższej jakości tworzyw.
Jest bezpieczna i charakteryzuje się wspaniałą estetyką.
Zawieszone na pałąku różnorodne zabawki wprowadzają dziecko w świat kolorów, kształtów oraz dźwięków, umożliwiają rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej. 

Na pałąku zainstalowane są zabawki obracające się wokół jego osi:

  • mechaaniczna piszczałka i grzechotką z kolorowymi kuleczkami,
  • lusterko i miś grzechotka z elektroniczną pozytywką uruchamianą naciśnięciem brzuszka,
  • obracająca się kula grzechotka oraz podwójna obracająca się grzechotka. 

Zabawka idealna na prezent - zapakowana w estetyczny kartonik z okienkiem.

 

Produkt posiada certyfikat CE oraz spełnia normy: EN71:98(P1); 94(P2,3).

 
  Produkt 1 z 10
w kategorii Pałąki do wózków, fotelików i łóżeczek
Następna strona
Do oferowanego produktu polecamy także:
Fotelik nosidełko 0+ BERBERO do wózków JEDO + adaptery [kolor 169]
Fotelik nosidełko 0+ BERBERO do wózków JEDO + adaptery [kolor 169]
297,69 zł
Kup 1 'Fotelik nosidełko 0+ BERBERO do wózków JEDO + adaptery [kolor 169]' teraz
Wózek Coneco V3 MUSTANG z gondolą 02 (red)
Wózek Coneco V3 MUSTANG z gondolą 02 (red)
999,01 zł
Kup 1 'Wózek Coneco V3 MUSTANG z gondolą 02 (red)' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: czerwony]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: czerwony]
991,95 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: czerwony]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: czerwony]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: czerwony]
991,95 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: czerwony]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto GIOVANNI [kolor: czerwony]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto GIOVANNI [kolor: czerwony]
1.297,00 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto GIOVANNI [kolor: czerwony]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto GIOVANNI [kolor: purpurowy]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto GIOVANNI [kolor: purpurowy]
1.297,00 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto GIOVANNI [kolor: purpurowy]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Jedo FYN 4DS Alu Freeline [kolekcja 2011 - kolor 125]
Wózek głęboko-spacerowy Jedo FYN 4DS Alu Freeline [kolekcja 2011 - kolor 125]
1.419,00 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Jedo FYN 4DS Alu Freeline [kolekcja 2011 - kolor 125]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Tako JUMPER X [kolekcja: CK]
Wózek głęboko-spacerowy Tako JUMPER X [kolekcja: CK]
1.199,00 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Tako JUMPER X [kolekcja: CK]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Tako JUMPER X [kolekcja: STTF]
Wózek głęboko-spacerowy Tako JUMPER X [kolekcja: STTF]
1.199,00 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Tako JUMPER X [kolekcja: STTF]' teraz
Wózek spacerowy Euro-Cart Lira 3 Infinity [kolor: Magenta]
Wózek spacerowy Euro-Cart Lira 3 Infinity [kolor: Magenta]
464,84 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy Euro-Cart Lira 3 Infinity [kolor: Magenta]' teraz
Wózek spacerowy Euro-Cart Lira 3 Infinity [kolor: Sport Red]
Wózek spacerowy Euro-Cart Lira 3 Infinity [kolor: Sport Red]
464,84 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy Euro-Cart Lira 3 Infinity [kolor: Sport Red]' teraz
Wózek spacerowy Euro-Cart Lira 4 Infinity [kolor: Magenta]
Wózek spacerowy Euro-Cart Lira 4 Infinity [kolor: Magenta]
488,09 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy Euro-Cart Lira 4 Infinity [kolor: Magenta]' teraz
Wózek spacerowy Euro-Cart Lira 4 Infinity [kolor: Sport Red]
Wózek spacerowy Euro-Cart Lira 4 Infinity [kolor: Sport Red]
488,09 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy Euro-Cart Lira 4 Infinity [kolor: Sport Red]' teraz
Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 02 [kolor: czerwony]
Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 02 [kolor: czerwony]
218,78 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 02 [kolor: czerwony]' teraz
Wózek spacerowy typu parasolka X-lander X-S [kolor: Energy]
Wózek spacerowy typu parasolka X-lander X-S [kolor: Energy]
398,21 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy typu parasolka X-lander X-S [kolor: Energy]' teraz
Wózek spacerowy typu parasolka, Coletto AGIO [kolor: czerwony]
Wózek spacerowy typu parasolka, Coletto AGIO [kolor: czerwony]
375,54 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy typu parasolka, Coletto AGIO [kolor: czerwony]' teraz
Wózek spacerowy typu parasolka, Coletto AGIO [kolor: różowy]
Wózek spacerowy typu parasolka, Coletto AGIO [kolor: różowy]
375,54 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy typu parasolka, Coletto AGIO [kolor: różowy]' teraz
Wózek X-Lander XA 2011 spacerówka [kolor: Energy]
Wózek X-Lander XA 2011 spacerówka [kolor: Energy]
993,78 zł
Kup 1 'Wózek X-Lander XA 2011 spacerówka [kolor: Energy]' teraz
Klienci, zakupili także:
Prześcieradło frotte z gumką 120x60 (rózne kolory)
Prześcieradło frotte z gumką 120x60 (rózne ... 17,42 zł
Charakterystyka: prześcieradełka wykonane są z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny frotte, wszyta na krawędziach gumka skutecznie dociska prześcieradło do każdego mataraca, I gatunek, bogata kolorystyka, rozmiar 120 x 60 cm.   Skład: 82% bawełna, 18% poliester - dzięki któremu frotta jest dużo trwalsza.     Tkanina posiada odpowiednie atesty.         
Okrycie kąpielowe drukowane FROTTE MAX 100x100 cm
Okrycie kąpielowe drukowane FROTTE MAX 100x100 cm 34,92 zł
Rozmiar: 100 x 100 cm. Materiał: bawełna 100% . W ofercie różne kolory tkaniny oraz wzory nadruków.   Produkt POLSKI.   Cena dotyczy jednej sztuki. 
Moskitiera uniwersalna Bambino do wózkow dziecięcych głębokich i spacerowych.
Moskitiera uniwersalna Bambino do wózkow ... 12,77 zł
Moskitiera uniwersalna Bambino pasuje do wszystkich typów wózków (spacerowe, głębokie). Moskitiera ochroni Twoje dziecko przed niepożądanymi owadami (insektami), podczas drzemki na świeżym powietrzu.   Produkt POLSKI marki Bambino. 
Karuzela pluszowa do łóżeczka Baby Mix z projektorem i melodiami - ZAJĄCZEK
Karuzela pluszowa do łóżeczka Baby Mix z ... 66,78 zł
Charakterystyka:: bajecznie kolorowa karuzelka przeznaczona jest dla dzieci, które jeszcze nie poruszają się samodzielnie, przystosowana do zamocowania na łóżeczku, delikatne dźwięki pozytywki uspokajają dziecko i ułatwiają zasypianie, obracające się kolorowe, pluszowe maskotki wzbudzają zainteresowanie dziecka, pozwalając na doskonalenie zmysłu wzroku, rozwijają koordynację ruchową oraz umilają maluszkowi chwile spędzone w łóżeczku, a spokojna melodia płynąca z pozytywki pomaga zasnąć, zabawki zawieszone są na ... 
Przywieszka pluszowa Baby Mix do łóżeczka i fotelika dziecięcego - MYSZKA I PSZCZÓŁKA
Przywieszka pluszowa Baby Mix do łóżeczka i ... 13,17 zł
Zabawka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Rozwija koordynację wzrokowo-ruchową u małych dzieci. Można ją zawiesić na łóżeczko, fotelik samochodowy lub do każdej barierki o średnicy do 4 cm. Wisząca maskotka wyposażona w piszczek. Szerokość: 26 cm, Wysokość: 30 cm. Duża zabawka w bardzo atrakcyjnej cenie ! 
Przywieszka interaktywna JOLLYBABY - MYSZKA
Przywieszka interaktywna JOLLYBABY - MYSZKA 37,53 zł
Ekskluzywna zabawka amerykańskiej marki JollyBaby. Zabawny towarzysz z mnóstwem niesamowitych funkcji łącznie z zabawnym dźwiękiem sprężyny "boing-boing". Charakterystyka: jasno-kolorowe materiały, podczas pochylania, z zabawki wydobywa się delikatne brzmienie dzwonu, multisensoryczny gryzak stworzony, by umilić ząbkowanie, piszczałki w stopach, jaskrawo ubarwione grzechoczące pierścienie, fakturowane materiały, delikatne w dotyku satynowe tkaniny, zachęca do interakcji pomiędzy dzieckiem i uroczą postacią, stymuluje ... 
Mata edukacyjna Baby Mix - WESOŁE SAFARI
Mata edukacyjna Baby Mix - WESOŁE SAFARI 66,78 zł
Charakterystyka: Maty wykonane są z bardzo dobrej jakości, atestowanych materiałów. Przeznaczone dla niemowląt i małych dzieci, które nie poruszają się jeszcze samodzielnie. Zabawka umożliwia rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej dzięki kolorowym przywieszkom zamocowanym do pałąków. Barwna mata przyciąga uwagę dziecka i uczy rozpoznawać kształty. Większość mat z serii Baby Mix wyposażone jest w różne zabawki typu: maskotki, grzechotki, lusterko oraz ciekawe niespodzianki w postaci np. szeleszczących ruchomych ... 
Rożek-becik z haftem usztywniany WAFELEK
Rożek-becik z haftem usztywniany WAFELEK 44,54 zł
Becik-rożek "Wafelek" o wymiarach 75 x 80 cm usztywniany gąbką ozdobiony ślicznym haftem. Duży wybór kolorów. Surowiec: pokrycie - Bawełna 90%, Polyester 10% (Termofrota), wypełnienie - Polyester 100% (Ovata).   Produkt polski. 
Piłka gimnastyczno-rehabilitacyjna do skakania z uchwytem DONE Spokey [średn. 60 cm, kolor: żółty]
Piłka gimnastyczno-rehabilitacyjna do skakania z ... 29,66 zł
    Piłka skacząca o średnicy 60 cm, dzięki której dziecko ma możliwość wspaniałej zabawy a także rozwijania zdolności koordynacyjno-ruchowych. Zgodna z normą EN71. 
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Informacje
Szybki kontakt
Tel
662 21 00 42
Adres firmy:
CW-P
ul. Hery 23
01-497 Warszawa
Godziny otwarcia sklepu:
Pn.-Pt. 11-19; Sob. 9-15
Ostatnio oglądane
Cennik
Nasze Aukcje!


Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Ulubione
Dodaj nas do Ulubionych
Szyfrowanie SSL
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 40 Gości
 online.
Facebook
Monitoring CCTV
ZOBACZ NAS na ZYWO !!!
Wiecej informacji nt. monitoringu - w zakladce "Monitoring Sklepu"
Tax Free
23 maj 2012
6716951 wywołań od 10 grudzień 2006
Copyright © 2009 oscGold
Akcesoria niemowlęce | Chodziki dla dzieci | Foteliki samochodowe | Huśtawki, leżaczki | Krzesełka dla dzieci | łóżeczka dla dzieci | Pościel | Wózki dla dzieci | Zabawki | Pojazdy dla dzieci | Rowery | Rowerki dla dzieci
Alexis | Arti | Canpol Babies | Coletto | Coneco | Deltim | Drewex | Fisher-Price | Implast | Klupś | Kross | Maxi-Cosi | Mbike | Nuby | Okbaby | Polisport | Quinny | Ramatti | Roan | Schwinn | Spokey | Tako | Womar | X-Lander | Zwoltex
Zapraszamy do sklepu stacjonarnego: Warszawa - Bemowo, ul. Hery 23