Akcesoria do wózków - Moskitiera uniwersalna Bambino do wózka - Bambino
Koszyk
Koszyk: 0 szt. Suma: 0,00 zł
Alexis Arti Avent Canpol Babies Coletto Coneco Deltim Disney Duet Baby Elgrom Easy-Go Fisher-Price Implast Jedo Klups Maxi-Cosi Mbike Milly-Mally MTJ Nuby Ok Baby Polisport Ramatti Recaro Roan Schwinn Smart-Trike Spokey Tako Womar X-Lander


Informujemy, że większość cen w Sklepie Internetowym jest niższa od cen w naszym sklepie stacjonarnym. Warunkiem zakupu w tych cenach jest złożenie zamówienia na stronie cw-p.pl
Informujemy również, że w cenie towaru zawarty jest rabat w wysokości 2% za płatność gotówką oraz przelewem zwykłym. Istnieje możliwość płatności kartą VISA i MAESTRO przy odbiorze osobistym.



Kategorie
Producenci
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Najczęściej kupowane
Dętka butylowa 10x1,75x2 RUBENA z kątowym metalowym zaworkiem samochodowym [schrader] do wózków i rowerów
14,81 zł
Szelki spacerowe do wózka i krzesełka Bambino
8,27 zł
Pokrowiec, folia X-Raincover X-Lander X-A, X-Q, X-V, X-T, X-GO, X-RUN
74,62 zł
Dętka butylowa 12,5 x 1,75 x 2 1/4 RUBENA z kątowym metalowym zaworkiem samochodowym [schrader] do wózków i rowerów
15,61 zł
Dętka do wózka Tako 10 x 2 / 2.125 - przód
15,01 zł
Uchwyt na kubek X-Mug do wózków X-Lander
21,87 zł
Moskitiera uniwersalna Bambino do wózkow dziecięcych głębokich i spacerowych.
12,77 zł
Adaptery do fotelików samochodowych Maxi-Cosi na wózek X-Lander XA
79,00 zł
Daszek Przeciwsłoneczny Bambino do wózka - chroni przed śłońcem i wiatrem
11,00 zł
Adaptery do fotelika samochodowego X-CAR na wózek X-Lander
49,00 zł
Aktualności
Język / Language
Informacje o produkcie
Moskitiera uniwersalna Bambino do wózkow dziecięcych głębokich i spacerowych.
Cena produktu: 12,77 zł
Powyżej 1000zł kupisz na raty!
Zamawiana ilość:  
Moskitiera uniwersalna Bambino do wózkow dziecięcych głębokich i spacerowych.
Numer katalogowy TL00445
Producent / Marka Bambino
Stan magazynowy 20
Kupując ten produkt otrzymujesz od nas 16 punktów które odpowiadają kwocie: 0,16 zł.
Zebrane punkty można wykorzystać do zakupu produktów w naszym sklepie.
Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.
Zakładając konto w naszym sklepie otrzymasz: 500 punktów.
Opis produktu

Moskitiera uniwersalna Bambino pasuje do wszystkich typów wózków (spacerowe, głębokie).
Moskitiera ochroni Twoje dziecko przed niepożądanymi owadami (insektami), podczas drzemki na świeżym powietrzu.

 

Produkt POLSKI marki Bambino.

Poprzednia strona Produkt 4 z 21
w kategorii Akcesoria do wózków
Następna strona
Do oferowanego produktu polecamy także:
Wózek spacerowy z funkcją gondoli ATLANTIC EVERFLO
Wózek spacerowy z funkcją gondoli ATLANTIC EVERFLO
499,00 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy z funkcją gondoli ATLANTIC EVERFLO' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: beżowy]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: beżowy]
991,95 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: beżowy]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: niebieski]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: niebieski]
991,95 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: niebieski]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: pistacjowy]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: pistacjowy]
991,95 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: pistacjowy]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: czerwony]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: czerwony]
991,95 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 3 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: czerwony]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: beżowy]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: beżowy]
991,93 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: beżowy]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: niebieski]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: niebieski]
991,95 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: niebieski]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: pistacjowy]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: pistacjowy]
991,93 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: pistacjowy]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: czerwony]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: czerwony]
991,95 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto AUSTIN 4 z gondolą - kolekcja 2011 [kolor: czerwony]' teraz
Wózek Coletto AVEO QUATTRO spacerówka [kolor: beżowy]
Wózek Coletto AVEO QUATTRO spacerówka [kolor: beżowy]
525,00 zł
Kup 1 'Wózek Coletto AVEO QUATTRO spacerówka [kolor: beżowy]' teraz
Wózek Coletto AVEO QUATTRO spacerówka [kolor: pistacjowy]
Wózek Coletto AVEO QUATTRO spacerówka [kolor: pistacjowy]
525,00 zł
Kup 1 'Wózek Coletto AVEO QUATTRO spacerówka [kolor: pistacjowy]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto MATTEO z obrotową gondolą [kolor: beżowy]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto MATTEO z obrotową gondolą [kolor: beżowy]
1.199,00 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto MATTEO z obrotową gondolą [kolor: beżowy]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto MATTEO z obrotową gondolą [kolor: niebieski]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto MATTEO z obrotową gondolą [kolor: niebieski]
1.199,00 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto MATTEO z obrotową gondolą [kolor: niebieski]' teraz
Wózek głęboko-spacerowy Coletto MATTEO z obrotową gondolą [kolor: srebrny]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto MATTEO z obrotową gondolą [kolor: srebrny]
1.199,00 zł
Kup 1 'Wózek głęboko-spacerowy Coletto MATTEO z obrotową gondolą [kolor: srebrny]' teraz
Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 02 [kolor: czerwony]
Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 02 [kolor: czerwony]
218,78 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 02 [kolor: czerwony]' teraz
Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 04 [kolor: zielony]
Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 04 [kolor: zielony]
218,78 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 04 [kolor: zielony]' teraz
Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 10 [kolor: turkusowy]
Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 10 [kolor: turkusowy]
218,78 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 10 [kolor: turkusowy]' teraz
Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 13 [kolor: jagodowy]
Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 13 [kolor: jagodowy]
218,78 zł
Kup 1 'Wózek spacerowy typu parasolka Coneco JOKER 13 [kolor: jagodowy]' teraz
Klienci, zakupili także:
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane zabawki: lusterko, grzechotka, piszczek + pozytywka
Pałąk do wózka i łóżka Baby Mix obracane ... 23,87 zł
Można go zamocować m.in. na: wózek, krzesełko, fotelik samochodowy, leżaczek, huśtawkę, krawędź łóżeczka dziecięcego lub szczebelki. Długość pałąka ok.75 cm. Zabawka mocowana uniwersalnym, przegubowym uchwytem do niemal każdej krawędzi o grubości do 40 mm, dzięki mechanizmowi działającemu na zasadzie imadła. Jest bajecznie kolorowa, wykonana z najwyższej jakości tworzyw. Jest bezpieczna i charakteryzuje się wspaniałą estetyką. Zawieszone na pałąku różnorodne zabawki wprowadzają dziecko w ... 
Prześcieradło frotte z gumką 120x60 (rózne kolory)
Prześcieradło frotte z gumką 120x60 (rózne ... 17,42 zł
Charakterystyka: prześcieradełka wykonane są z miękkiej, przyjemnej w dotyku tkaniny frotte, wszyta na krawędziach gumka skutecznie dociska prześcieradło do każdego mataraca, I gatunek, bogata kolorystyka, rozmiar 120 x 60 cm.   Skład: 82% bawełna, 18% poliester - dzięki któremu frotta jest dużo trwalsza.     Tkanina posiada odpowiednie atesty.         
Okrycie kąpielowe drukowane FROTTE MAX 100x100 cm
Okrycie kąpielowe drukowane FROTTE MAX 100x100 cm 34,92 zł
Rozmiar: 100 x 100 cm. Materiał: bawełna 100% . W ofercie różne kolory tkaniny oraz wzory nadruków.   Produkt POLSKI.   Cena dotyczy jednej sztuki. 
Moskitiera uniwersalna Bambino do łóżeczka
Moskitiera uniwersalna Bambino do łóżeczka 26,11 zł
Uniwersalna moskitiera Bambino wykonana jest z drobnej siateczki. Obszyta gumką, dzięki której doskonale dopasowuje się do łóżeczka zapewniając ochronę śpiącemu maluszkowi. skutecznie chroni przed owadami (insektami), idealna do łóżeczek drewnianych i turystycznych, zapewnia spokojny sen Twojemu dziecku, pokrywa całe łóżeczko, kolor biały.   Wymiary:  szerokość:: ok. 60 cm, długość: ok.125 cm, wysokość: ok.60 cm.   Produkt POLSKI marki Bambino. 
  Ozdoby z odblaskami na szprychy kół [komplet] 8,75 zł
 
Zabawka edukacyjna Baby Mix - KULA
Zabawka edukacyjna Baby Mix - KULA 14,99 zł
Mając na uwadze bezpieczeństwo dziecka zabawki edukacyjne z serii BABY MIX wykonane są  z najwyższej jakości materiałów. Charakteryzują sie dużą estetyką wykonania. Eleganckie opakowania sprawiają, że zabawki doskonale nadają się na prezent. Posiadają ciekawe kształty oraz żywe kolory, które rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową u małego dziecka.   
Ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki dla dzieci - 6 częściowe Spokey BESTSITE [rozm. M kolor: różowy]
Ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki dla ... 28,68 zł
Zestaw ochraniaczy dziecięcych to propozycja dla wszystkich, którzy dbają o bezpieczeństwo swoich pociech podczas aktywnego spędzania czasu. W skład zestawu wchodzą: 2 ochraniacze na kolana, 2 ochraniacze na łokcie, 2 ochraniacze na nadgarstki. Kolor: różowo-czarny. Rozmiar : M 
Pokrowiec, folia X-Raincover X-Lander X-A, X-Q, X-V, X-T, X-GO, X-RUN
Pokrowiec, folia X-Raincover X-Lander X-A, X-Q, ... 74,62 zł
Uniwersalny pokrowiec przeciwdeszczowy przeznaczony do ochrony przed deszczem. Pokrowiec jest uniwersalny i pasuje do każdego wózka marki X-lander wyłącznie w wersji spacerowej. Wykonany jest ze specjalnego materiału dodatkowo powlekanego warstwą ochronną, zabezpieczającą przed deszczem. W przedniej części pokrowca znajduje się okienko dla dziecka, dwa otwory wentylacyjne znajdują się po bokach, całość zapinana jest na dwa zamki błyskawiczne umożliwiające łatwe zdejmowanie pokrowca. Pokrowiec w całości mieści się w ... 
Wózek głęboko-spacerowy Coletto MATTEO z obrotową gondolą [kolor: beżowy]
Wózek głęboko-spacerowy Coletto MATTEO z ... 1.199,00 zł
  Nowość na rynku !Nowoczesny, czterokołowy wózek uniwersalny głęboko-spacerowy, z opcją montażu fotelika samochodowego. OBRACANA 360' konstrukcja ramy. Wózek w wersji głębokiej odpowiedni od pierwszych dni życia. Wózek w wersji spacerówej dla dzieci od 6-go miesiąca do 3-go roku życia.   Cechy: wyjątkowo lekka, aluminiowa konstrukcja! tylne koła pompowane, blokada przednich kół, teleskopowa regulacja wysokości rączki, małe wymiary po złożeniu, fotelik do montażu na konstrukcji (w opcji ... 
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Informacje
Szybki kontakt
Tel
662 21 00 42
Adres firmy:
CW-P
ul. Hery 23
01-497 Warszawa
Godziny otwarcia sklepu:
Pn.-Pt. 11-19; Sob. 9-15
Ostatnio oglądane
Cennik
Nasze Aukcje!


Zakupy na raty
Sprzedaż ratalna Żagiel S.A.
Powiadom znajomego
Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Ulubione
Dodaj nas do Ulubionych
Szyfrowanie SSL
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest

 online.
Facebook
Monitoring CCTV
ZOBACZ NAS na ZYWO !!!
Wiecej informacji nt. monitoringu - w zakladce "Monitoring Sklepu"
Tax Free
23 maj 2012
6715414 wywołań od 10 grudzień 2006
Copyright © 2009 oscGold
Akcesoria niemowlęce | Chodziki dla dzieci | Foteliki samochodowe | Huśtawki, leżaczki | Krzesełka dla dzieci | łóżeczka dla dzieci | Pościel | Wózki dla dzieci | Zabawki | Pojazdy dla dzieci | Rowery | Rowerki dla dzieci
Alexis | Arti | Canpol Babies | Coletto | Coneco | Deltim | Drewex | Fisher-Price | Implast | Klupś | Kross | Maxi-Cosi | Mbike | Nuby | Okbaby | Polisport | Quinny | Ramatti | Roan | Schwinn | Spokey | Tako | Womar | X-Lander | Zwoltex
Zapraszamy do sklepu stacjonarnego: Warszawa - Bemowo, ul. Hery 23